01.04.2013 5166

Про нас пишуть

«Про передові напрямки у галузі садівництва розповів Олександр Мельник, професор Уманського національного університету садівництва. Він порушив питання зміни клімату і відповідно змін зон садівництва в Україні. Виходячи з цього, професор зазначив, що науковим установам, які вносять рекомендації по складанню проектів закладання плодових насаджень, потрібно враховувати ці зміни. Під час догляду за плодовими насадженнями потрібно використовувати передовий досвід польських фахівців, які вирішують ті ж проблеми, що і наші садівники» – повідомляється у матеріалах Всеукраїнського семінару «Ефективність застосування систем захисту та мінерального живлення садів», проведеного 28 лютого на базі Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету за ініціативи корпорації «Вінницясадвинпром».

Журнал «Новини садівництва» користується попитом (Ольга Дрозд)

Семінар відкриває генеральний директор «Вінницясадвинпрому» А.Семенюк, випускник УНУС

У залі семінару

Сучасний сад на Вінниччині

На семінарі були присутні представники та керівники більш як 90 садівничих господарств різних форм власності.

За матеріалами сайту   http://chernyatin-college.org