21.11.2013 4563

Продовження співпраці Уманського НУС з Київським центром тестування і розвитку «Гуманітарні технології»

Результатом роботи Центру професійного розвитку та консультування Уманського національного університету садівництва в процесі адаптації діагностичного комп’ютерного тестового комплексу «Профкар'єра» стала зустріч фахівців Київського центру тестування і розвитку «Гуманітарні технології» для надання консультацій співробітникам Уманського НУС за результатами їх попереднього тестування.

Тест дозволив виявити компетенції, оцінити здібності, особисті якості, мотивацію протестованих та зорієнтувати їх на ті посадові позиції і сфери, де вони будуть найбільш затребувані й успішні в університеті.

Координатор Центру професійного розвитку та консультування УНУС

доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Світлана Тимчук