22.11.2013 4668

Продовжено осінній сезон бізнес-тренінгів на факультеті менеджменту

На факультеті менеджменту Уманського НУС триває сезон бізнес-тренінгів, учасниками якого цього разу стали магістри спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» та викладачі кафедри менеджменту організацій.

Під час тренінгу «Конкурентний аналіз діяльності підприємства» основна увага була приділена визначенню конкурентного середовища та статусу підприємства, меж конкурентного ринку окремого підприємства на основі принципу диференціації зон конкуренції і використанню методів узагальнюючої оцінки конкурентоспроможності підприємства.

Продовжено осінній сезон бізнес-тренінгів на факультеті менеджменту

Учасники тренінгу обговорили можливості проведення конкурентного аналізу підприємства з використанням бізнес-симуляції. За результатами обговорення визначено, що її використання надає можливість не лише провести повноцінний конкурентний аналіз і оцінити досягнуту конкурентоспроможність підприємства, а й здійснити апробацію реалізації розроблених загальної та функціональних стратегій, проаналізувати стратегічну конкурентоспроможність підприємства.