19.11.2013 4559

Проф-Центр взяв участь в адаптації комп’ютерного тестового комплексу «Профкар'єра»

Протягом 08-13 листопада 2013 р. Центр професійного розвитку та консультування взяв участь в адаптації комп’ютерного тестового комплексу «Профкар'єра». Діагностичний комп'ютерний тестовий комплекс призначений для проведення профорієнтаційної роботи з молоддю, сприяння в працевлаштуванні випускників вузів, особистісного та професійного зростання молодих фахівців, ефективної взаємодії між студентами і компаніями-работодавцями, сприяння працевлаштуванню студентів і випускників вузів, а також у психологічних службах вузів.

Тестування, яке було проведено за технологію дистанційного тестування (он-лайн) пройшли 47 викладачів та співробітників університету.  Час тестування склав 1,5 години під час якого необхідно було дати відповідь на 325 питань, які були розбиті на  5 блоків (установки, інтереси, здібності, мотивація, особистісні якості).  За результатами проходження тесту програма надає інформацію по шкальному профілю (мотивація, здібності, особистість), діаграму (професійні сценарії), відповідні професії (до кожного блоку та до всього тесту) та інтерпретацію результатів за шкалами тесту.

Тест дозволяє виявити компетенції, оцінити здібності, особисті якості, мотивацію протестованого та зорієнтувати його на ті посадові позиції і сфери, де він буде найбільш  затребувані і успішні. Діагностичний комплекс може використовуватись в Центрах сприяння працевлаштуванню студентів і випускників вузів, а також у психологічних службах вузів.

Тому найближчим часом Проф-Центр зможе надавати послуги керівникам підприємств в процесі підбору працівника на ту чи іншу посаду і надаватиме послуги з професійного розвитку працюючим особам віком від 18 до 25 років.

Координатор Центру професійного розвитку та консультування УНУС

доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Світлана Тимчук