05.03.2015 5109

Професорсько-викладацький склад кафедри туризму та готельно-ресторанної справи підвищує свій науковий рівень

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи розпочали 2015 рік із підвищення своєї кваліфікації.

З 16 по 27 лютого 2015р. на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України вони проходили курси підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Зелений туризм».

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Транченко Л.В., Коваленко Л.Г., Нещадим Л.М. пройшли підвищення кваліфікації у власників особистих селянських та фермерських господарств, які надають послуги з сільського зеленого туризму.

За результатами підвищення кваліфікації викладачі склали успішно іспит та захистили випускні роботи, після чого отримали державні свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Транченко Л.В.