Профорієнтаційне тестування ОНЛАЙН – зроби свій ВИБІР вже сьогодні!
Вибір професії — один з головних життєвих виборів, що здійснюється кожним з нас. Тож питання майбутнього професійного самовизначення наразі є важливою життєвою потребою кожного сучасного старшокласника.
Першочерговим завданням, яке ставить перед собою сучасна молодь, є пошук і визначення того профільного напряму та професії, що дадуть можливість не тільки забезпечити власні матеріальні потреби, але й отримувати задоволення від улюбленої справи.
Проте, згідно останніх опитувань, переважна більшість школярів старших класів не мають чіткого визначення щодо питань, пов’язаних з профілем подальшої освіти та вибором професії. Молодь має досить розмите розуміння про сучасний ринок праці й існуючі професії і про те, наскільки та чи інша бажана сфера професійної діяльності відповідатиме їх здібностям й особистісним якостям.
А ще у світлі останніх подій стає зрозумілим, що в умовах сучасного динамічного ринку праці не можна гарантовано розраховувати на одну і ту ж постійно оплачувану роботу протягом усього трудового життя. Тож кожному фахівцеві потрібно не тільки удосконалювати свої професійні вміння, а й бути готовим до можливої зміни виду професійної діяльності, використовуючи власні потенційні можливості та вміння реалізовувати себе у іншій площині соціальних послуг тощо.
І нині для кожного старшокласника є унікальна можливість пройти Профорієнтаційне тестування на базі ліцензованого МОН України комп’ютеризованого комплексу «ПРОФОРІЄНТАТОР-UA». Один із ключових моментів послуги – гарантоване повноцінне консультування за результатами тесту та розгорнута інтерпретація отриманих показників.
Програма розрахована для школярів 9–11 класів, а також всіх бажаючих:
- хто задається питаннями самопізнання (визначення здібностей та особистісних психологічних якостей),
- для визначення професії і подальшого професійного розвитку,
- для визначення предметів до ЗНО,
- для розуміння власного потенціалу та подальшого особистісного розвитку.
Тест є корисним мотивуючим фактором, що спонукає молодь активізуватися, мислити, працювати над собою, прагнути особистісного зростання, сформувати проактивну позицію щодо власного майбутнього.
![Профорієнтаційне тестування ОНЛАЙН – зроби свій ВИБІР вже сьогодні!](assets/cache/images/2020/news/testuvannya/1/2-600x-6f4.jpeg)
![Профорієнтаційне тестування ОНЛАЙН – зроби свій ВИБІР вже сьогодні!](assets/cache/images/2020/news/testuvannya/1/3-600x-d75.jpeg)
Дана програма щорічно змінюється, вдосконалюється, оновлюється номенклатура професій, за якими тестова програма оцінює реальний профіль.
Розуміючи потреби молоді, сьогодні пройти тестування можливо в режимі онлайн! Тож запрошуємо скористатись можливістю зробити свій свідомий вибір уже сьогодні!
Звертайтесь за телефоном: 0975782747.
Чекаємо на Вас!
Валентина Мазуренко, практичний психолог вищої категорії