05.02.2014 5334

Профорієнтаційна робота для учнів Родниківської ЗОШ

4 лютого представниками Центру професійного консультування та психологічної служби УНУС за участі викладачів кафедри менеджменту організацій  було проведено спільну профорієнтаційну роботу для учнів Родниківської ЗОШ.

Школярі ознайомилися з організацією навчального процесу в Уманському НУС, відвідали бібліотеку, читальний зал, лекційні аудиторії, поспілкувались з викладачами та студентами університету.

Гості відвідали також Центр професійного консультування та розвитку. У своїй роботі Центр використовує тестовий комплекс «Профориентатор-UA», який адаптований до вимог ринку праці України, а програми, які допомагають обрати майбутню професію з урахуванням інтересів, здібностей, індивідуальних нахилів особистості, користуються все більшою популярністю у школярів і батьків. Тому проведена зустріч була не лише цікавою, а й корисною.

Профорієнтаційна робота для учнів Родниківської ЗОШ

Пізнавальною також виявилась зустріч з практичним психологом Уманського НУС Галиною Мінченко, яка провела з абітурієнтами цікавий тренінг, метою якого стало підвищення самооцінки та покращення відносин в колективі, глибше пізнання власного характеру, здібностей, типу особистості.