19.02.2014 4649
Профорієнтаційна робота інженерно-технологічного факультету
Представники інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва у складі декана факультету Олександра Пушки, заступника декана Зінаїди Харченко та найкращих студентів провели профорієнтаційну роботу в школі № 14 міста Умань.
Учням старших класів та педагогічному колективу школи було представлено наш університет в цілому, а цікаві презентації студенток Людмили Драч, Яни Розуменко та Аліни Берекелі познайомили всіх з перевагами навчання в нашому університеті. Як доказ, що наші студенти мають прекрасну можливість як навчатись, так і розвивати свої творчі здібності, на завершення теплої зустрічі пролунала пісня у виконанні талановитих студентів.
Рубрика: Інженерно-технологічний факультет
Фотогалерея
![Профорієнтаційна робота інженерно-технологічного факультету](assets/cache/images/2014/inzheneri/prooriyentaciya/DSCN7401-250x180-82f.jpeg)
![Профорієнтаційна робота інженерно-технологічного факультету](assets/cache/images/2014/inzheneri/prooriyentaciya/DSCN7360-250x180-82f.jpeg)
![Профорієнтаційна робота інженерно-технологічного факультету](assets/cache/images/2014/inzheneri/prooriyentaciya/DSCN7371-250x180-82f.jpeg)
![Профорієнтаційна робота інженерно-технологічного факультету](assets/cache/images/2014/inzheneri/prooriyentaciya/DSCN7387-250x180-82f.jpeg)
![Профорієнтаційна робота інженерно-технологічного факультету](assets/cache/images/2014/inzheneri/prooriyentaciya/DSCN7388-250x180-82f.jpeg)
![Профорієнтаційна робота інженерно-технологічного факультету](assets/cache/images/2014/inzheneri/prooriyentaciya/DSCN7405-250x180-7c0.jpeg)