31.03.2014 5569

Профорієнтаційна робота ради студентського самоврядування університету

21 березня рада студентського самоврядування університету за підтримки студентських рад факультетів провела профорієнтаційну роботу з метою ознайомлення абітурієнтів з перспективами навчання в Уманському НУС.

Студентка факультету економіки та підприємництва Закернична Світлана провела ознайомчу роботу в Покотилівській ЗОШ І-ІІІ ст. Новоархангельського району Кіровоградської області .

Юлія Котлярова відвідала Маловисківську ЗОШ №3 І-ІІІ ст. та розповіла нашим майбутнім колегам про структуру нашого університету.

Профорієнтаційна робота ради студентського самоврядування університету

Розуменко Яна, студентка 2 курсу інженерно-технологічного факультету, провела профорієнтаційну роботу у Вільшанській загальноосвітній середній школі Вільшанського району Кіровоградської області. Широко ознайомила 11-класників з Уманським НУС, продемонструвала презентацію та роздала учням брошури про наш університет.

Профорієнтаційна робота ради студентського самоврядування університету

Студент факультету менеджменту Молодичук Л.В. відвідав ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 с. Синьки Кіровоградської обл. Ульянівського району та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 с. Клебань Вінницької обл. Тульчинського району. Студенти розповіли про своє студентське життя, переваги навчання в нашому вузі, правила вступу та відповідали на всі питання майбутніх абітурієнтів.

Учні заповнили анкети, які їм запропонували, та отримали запрошення на День відкритих дверей, який проходитиме в Уманському національному університеті садівництва 11 квітня.

Рада студентського самоврядування університету