30.09.2015 4695

Профорієнтаційна робота у Родниківській школі

Відбулася чергова зустріч представників Уманського національного університету садівництва та старшокласників Родниківської загальноосвітньої школи імені Т.Г. Шевченка. Представниками університету були кандидат економічних наук, доцент, завідувач підготовчого відділення Інна Чернега та кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Наталія Шевченко.

Профорієнтаційна робота у Родниківській школі

Метою зустрічі було ознайомлення випускників школи із перевагами навчання в Уманському національному університеті садівництва. Значну увагу було приділено ЗНО – 2016.  Найбільше абітурієнтів цікавила інформація стосовно правил вступу до університету, а також вибір предметів для складання ЗНО. Актуальною та своєчасною була інформація стосовно курсів підготовки до ЗНО в Уманському НУС.

Профорієнтаційна робота у Родниківській школі

Зустріч пройшла в невимушеній атмосфері та була досить інформативною та змістовною.

Інна Чернега, завідувач підготовчого відділення