08.04.2014 1385

Профорієнтаційна робота в школах м. Умань

7 квітня викладачі факультету менеджменту з профорієнтаційною роботою відвідали ЗОШ №4 м. Умань.

Учні восьмого та десятого класів із цікавістю заслухали доповіді студенток 11-з групи Белім Анастасії на тему «Менеджер – це рульовий у бурхливому океані світової економіки», Усенко Світлани на тему «Перспективи навчання в Уманському національному університеті садівництва», яка прозвучала англійською мовою, та студентки 11-тм групи Царинни Анни на тему «Туризм – перспективна спеціальність сьогодення».

Також школярі були активними учасниками ділової гри «Я – менеджер» і мали можливість уявити себе справжніми управлінцями сучасного підприємства.

Профорієнтаційна робота в школах м. Умань

У залі панувало жваве обговорення завдань гри, тому учні, вчителі та викладачі залишились задоволеними.

За матеріалами

Лідії Клименко та Юлії Зборовської