27.01.2014 4575

Профорієнтаційна робота в Уманському НУС: проведено он-лайн зустріч з учнями Балтського району

Щорічно Уманський НУС відвідують учні та їхні батьки з різних областей України, щоб ознайомитись із його історією, матеріально-технічною базою, правилами прийому, умовами навчання, проживання та дозвіллям студентів.

Також відвідують навчальний заклад учні, які навчаються на підготовчих курсах при університеті та планують стати студентами саме цього навчального закладу.

З метою профорієнтації нещодавно відбулася зустріч в он-лайн режимі учнів 11-х класів Балтської загальноосвітньої школи-гімназії І-ІІІ ступенів навчання та заступників директорів шкіл району з представниками університету: відповідальним секретарем приймальної комісії Олександром Сержуком та доцентом кафедри екології та безпеки життєдіяльності Ігорем Гурським.

Найбільше цікавили учнів та їхніх батьків запитання, що стосувалися безпосередньо спеціалізації та умов навчання:

• За яким рівнем акредитований навчальний заклад?
  • За якими напрямами та спеціальностями здійснюється  підготовка фахівців?
  • Чи забезпечуються студенти гуртожитками та які умови створено в них для проживання?
  • Чи мають можливість студенти ВНЗ проходити практичну підготовку за кордоном?
  • Які умови створено для оздоровлення та відпочинку студентів?
  • Чи є можливість для ефективного заняття спортом?
  • Випускники навчального закладу користуються попитом на ринку праці?

Представники приймальної комісії Олександр Сержук та Ігор Гурський на всі запитання дали вичерпні відповіді та запросили учнів і їх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться в університеті 15 лютого. У цей день декани 6-ти факультетів донесуть до учасників зустрічі детальнішу інформацію про напрями підготовки та спеціальності, які можуть здобути майбутні абітурієнти на їхніх факультетах, а також про перспективи працевлаштування випускників після закінчення навчання.

Профорієнтаційна робота в Уманському НУС:  проведено он-лайн зустріч з учнями Балтського району

Прощалися учасники зустрічі з гарними побажаннями удачі та  здійснення заповітних мрій, щоб у найближчому майбутньому знову зустрітися у стінах одного із кращих аграрних закладів України.

Надія Зубова, методист вищої категорії ЦКВ