30.11.2014 6084

Профорієнтаційна робота в Уманському НУС

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для неї самої, так і для суспільства. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

Тож з метою формування в учнів професійного самовизначення потрібна система науково-практичної діяльності школи, сім'ї, підприємств, профорієнтаційних центрів, ВНЗ, яка називається професійною орієнтацією. Важливе значення профорієнтації приділяється і в нашому університеті.

В межах Тульчинського, Томашпільського, Чернівецького районів Вінницької області профорієнтаційна робота здійснювалась доцентом кафедри лісового господарства, к. с.-г. н. Михайлом Шемякіним та ст. викладачем кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів, к. с.-г. н. Людмилою Матенчук.

Профорієнтаційна робота в Уманському НУС

З 18 по 20 листопада під час проведення профорієнтаційної роботи викладачами Уманського НУС здійснювалися зустрічі з директорами шкіл вище вказаних районів та з учнями 11 класу. В процесі профорієнтації використовувались такі види робіт, як інформативно-роз’яснююча, профорієнтаційно-вибіркова та презентаційна. Роздавалися друковані роздаткові матеріали та проводилися відеопрезентації.

В Тульчинській НВК ЗШ І-ІІІ ст. № 3 – гімназії 18 листопада був день шкільного самоврядування, уроки проводили учні, і обов’язки директора було покладено на Президента школи – ученицю 11 класу Євгенію Галабіну. Тож саме вона, за допомоги свого колективу, допомогла нам в організації зустрічі з учнями 11 класу та в можливості представити  презентацію нашого університету.

Профорієнтаційна робота в Уманському НУС

Сподіваємось, проведена профорієнтаційна робота буде результативною.

Людмила Матенчук, ст.викладач кафедри технології зберігання і

переробки плодів та овочів

Михайло Шемякін, доцент кафедри лісового господарства