11.02.2013 5946

Профорієнтаційна робота з випускниками шкіл

8 лютого 2013 року викладачами кафедри садово-паркового господарства доцентами Поліщуком В.В., Величко Ю.А. та Мамчур Т.В. було організовано і проведено захід з профорієнтаційної роботи у школі № 3 м. Умань для школярів 10-11 класів.

Профорієнтаційна робота з випускниками шкіл

Даний захід включав екскурсію по оранжерейно-тепличному комплексу кафедри (лимонарію, субтропічній оранжереї, двоскатій та односкатій теплицях), зустріч з деканом факультету та його заступником, завідувачами кафедри садово-паркового господарства та лісового господарства.

В музеї історії університету

Директор школи та вчителі біології  подякували  організаторам заходу та висловили надію на плідну співпрацю з вузом і, зокрема, з факультетом лісового і садово-паркового господарства.

Екскурсія по оранжерейно-тепличному комплексу кафедри садово-паркового господарства