11.02.2013 5946
Профорієнтаційна робота з випускниками шкіл
8 лютого 2013 року викладачами кафедри садово-паркового господарства доцентами Поліщуком В.В., Величко Ю.А. та Мамчур Т.В. було організовано і проведено захід з профорієнтаційної роботи у школі № 3 м. Умань для школярів 10-11 класів.
Даний захід включав екскурсію по оранжерейно-тепличному комплексу кафедри (лимонарію, субтропічній оранжереї, двоскатій та односкатій теплицях), зустріч з деканом факультету та його заступником, завідувачами кафедри садово-паркового господарства та лісового господарства.
Директор школи та вчителі біології подякували організаторам заходу та висловили надію на плідну співпрацю з вузом і, зокрема, з факультетом лісового і садово-паркового господарства.
Фотогалерея
![Профорієнтаційна робота з випускниками шкіл](assets/cache/images/kafedri/sadovo-parkove/8.02.2013/DSC_5978-250x180-2f0.jpeg)
![В музеї історії університету](assets/cache/images/kafedri/sadovo-parkove/8.02.2013/DSC_5976-250x180-2f0.jpeg)
![Екскурсія по оранжерейно-тепличному комплексу кафедри садово-паркового господарства](assets/cache/images/kafedri/sadovo-parkove/8.02.2013/DSC_5955-250x180-4e3.jpeg)
![Екскурсія по оранжерейно-тепличному комплексу кафедри садово-паркового господарства](assets/cache/images/kafedri/sadovo-parkove/8.02.2013/DSC_5930-250x180-4e3.jpeg)
![Екскурсія по оранжерейно-тепличному комплексу кафедри садово-паркового господарства](assets/cache/images/kafedri/sadovo-parkove/8.02.2013/DSC_5926-250x180-4e3.jpeg)
![Профорієнтаційна робота з випускниками шкіл](assets/cache/images/kafedri/sadovo-parkove/8.02.2013/DSC_5986-250x180-2f0.jpeg)