05.02.2014 4913
Профорієнтація в Немирівському районі
В межах другого туру профорієнтаційної роботи, 04 лютого 2014 року співробітниками Уманського національного університету садівництва були проведені зустрічі зі школярами 9 – 11 класів мережі шкіл Немирівського району.
Матеріали презентації університету викликали жваве обговорення серед присутніх, а зустріч з учнями і батьками Ситковецької ЗОШ І – ІІІ ступеня завершилась концертом.
Рубрика: Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослинІнженерно-технологічний факультетФакультет економіки і підприємництваКафедра фінансів, банківської справи та страхуванняЦентр професійно-кар'єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки
Фотогалерея
![Зустріч кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів і кредиту Богдана Гузара з учнями і дирекцією Немирівської ЗОШ № 2](assets/cache/images/2014/eonomics/proforiyentaciya/image001-250x180-823.jpeg)
![Презентація Уманського НУС заступником декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи Юлією Жмуденко](assets/cache/images/2014/eonomics/proforiyentaciya/image002-250x180-823.jpeg)
![Майбутні абітурієнти активно цікавляться Уманським НУС (ознайомлення з роздатковим матеріалом проводить к.е.н., доцент Гузар Б.С.)](assets/cache/images/2014/eonomics/proforiyentaciya/image003-250x180-921.jpeg)
![Анкетування учнів проводять Б.С. Гузар і В.В. Цигода](assets/cache/images/2014/eonomics/proforiyentaciya/image004-250x180-921.jpeg)
![Профорієнтація в Немирівському районі](assets/cache/images/2014/eonomics/proforiyentaciya/image005-250x180-921.jpeg)
![Профорієнтація в Немирівському районі](assets/cache/images/2014/eonomics/proforiyentaciya/image006-250x180-921.jpeg)