05.02.2014 4913

Профорієнтація в Немирівському районі

В межах другого туру профорієнтаційної роботи, 04 лютого 2014 року співробітниками Уманського національного університету садівництва були проведені зустрічі зі школярами 9 – 11 класів мережі шкіл Немирівського району.

Презентація Уманського НУС заступником декана інженерно-технологічного факультету з виховної роботи Юлією Жмуденко
Майбутні абітурієнти активно цікавляться Уманським НУС (ознайомлення з роздатковим матеріалом проводить к.е.н., доцент Гузар Б.С.)
Профорієнтація в Немирівському районі

Матеріали презентації університету викликали жваве обговорення серед присутніх, а зустріч з учнями і батьками Ситковецької ЗОШ І – ІІІ ступеня завершилась концертом.