20.02.2014 4820

Пройшов І тур олімпіади з дисципліни «Маркетинг»

13 лютого 2014 року в 260 аудиторії кафедри маркетингу відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Маркетинг» серед студентів ІІІ -V курсів факультету економіки і підприємництва.

В I турі олімпіади прийняли участь 40 студентів ІІІ, IV та V курсів спеціальності «Маркетинг». В контрольні завдання було включено питання з дисциплін фахової підготовки спеціальності маркетинг.

Пройшов І тур олімпіади з дисципліни «Маркетинг»

Перевірка тестових завдань показала належний рівень підготовки студентів з профільних дисциплін.

Підведення підсумків проведення I туру олімпіади з дисципліни «Маркетинг» дало змогу членам конкурсної комісії визначити переможців, яких запропоновано відзначити грамотами і рекомендувати для участі в II турі Всеукраїнської олімпіади:

1. I місце – Сопільняк І.С. 51-мас;
  2. II місце – Матвійчук Н.П. 51-мас;
  3. III місце – Швець В.В. 51-мас.

Члени конкурсної комісії:

Мудрак Р.П. - д.е.н., професор;

Бортник Т.І. - к.е.н., доцент;

Харенко А.О. – к.е.н, доцент.