21.02.2014 4665

Пройшов перший тур олімпіади з дисципліни «Психологія»

20 лютого 2014 року в аудиторії 208 кафедрою фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін Уманського НУС було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія».

В олімпіаді взяли участь 28 студентів І і ІІ курсів факультетів менеджменту, економіки і підприємництва та агрономії.

Всі учасники олімпіади справились з поставленим завданням.

Підведення підсумків проведеного І туру олімпіади з дисципліни «Психологія» дали змогу членам оргкомітету визначити переможців:

• І місце - Шпиця Владислав Володимирович, студент 11-з групи  факультету менеджменту;
  • ІІ місце - Севостьянова Надія Вікторівна, студентка 11-м групи  факультету менеджменту;
  • ІІІ місце поділили Мошенська Ірина Олександрівна та Оніщук Ірина Олександрівна, студентки 11-з групи  факультету менеджменту.

Пройшов перший тур олімпіади з дисципліни «Психологія»

Оргкомітет висловлює подяку всім студентам, що брали участь в олімпіаді та вітає переможців.

Члени оргкомітету:

• Осадча Л.А., к. псих. н., доцент