01.09.2015 5627

Пролунав дзвінок Першовересня

Жовтокоса осінь подарувала палітру золотих і багряних барв та мелодійний спів першого дзвоника, який покликав учорашніх абітурієнтів за студентські лави.   Традиційно Уманський національний університет садівництва щороку проводить День знань, який є не тільки урочистим і хвилюючим святом для першокурсників та їх батьків, але й підведенням підсумків й здобутків викладачів та студентів.

Пролунав дзвінок Першовересня

Зі святом першого дзвоника щиро і сердечно привітала всіх ректор університету, професор Олена Непочатенко, яка наголосила на тому, що у цей день починається дорога в майбутнє, нова дорога до знань, до звершень, до самостійного життя.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав життя, захищаючи нашу Батьківщину.

Пролунав дзвінок Першовересня

Ректор у першу чергу з мудрими настановами звернулася до першокурсників, зауваживши, що саме вони є опорою та надією України. Олена Олександрівна закликала їх  спрямовувати свій молодечий запал та енергію у русло здобуття якісної освіти, адже саме зараз закладається фундамент їхнього майбутнього. Щирі слова подяки керівник навчального закладу висловила за  щоденну напружену працю викладачам та батькам першокурсників, побажала всім добробуту, миру і злагоди, наполегливості, натхнення та успіхів на благо Батьківщини.

Вітальні слова в адресу новоспечених студентів прозвучали від голови студентського самоврядування Вікторії Уманчик, яка побажала їм навчатись легко, із задоволенням, та ласкаво запросила до студентської родини.

Внесено жовто-блакитний стяг, у небо полетіли такого ж кольору кульки, понісши найкращі надії і сподівання, всі разом приєдналися до виконання Гімну України, пролунав перший дзвінок…

Пролунав дзвінок Першовересня

Тож з настанням нового навчального року для кожного з нас розпочинається новий виток життя, і хай він буде мирним, сповненим сонячних днів під безхмарним небом рідної України.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів