«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС
17 вересня в оновленій актовій залі Уманського національного університету садівництва було багатолюдно та натхненно: близько 230 гостей завітали, аби долучитися до вечірнього майстер-класу «Прорив до успіху», мотиваційними спікерами якого стали Микола Латанський і Тетяна Латанська.
Спеціальна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУТМ. НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ стартувала в Україні не так давно. «Як створити країну мрії? Відповідь була для нас, як успішних людей, очевидна. І так само ставало зрозуміло, що для багатьох українців це темний ліс. Люди звикли жити із завченими фразами, які заодно знімають з них відповідальність: «Від мене нічого не залежить!», «Не вийшло, значить не судилося» і т. д. Наші співвітчизники перебувають переважно в песимістичному настрої і, крім того, що не знають, як діяти, ще й не вірять в самих себе. Ми зрозуміли, що могли б, використовуючи наш дванадцятилітній досвід роботи з різними людьми у понад 70 країнах світу з рівнем доходу від $ 0 до $ 100 000 на місяць, навчити українців переводити мислення в режим: «Своїми справами я створюю країну своєї мрії». Для цього ми готові надати практичні інструменти досягнення успіху у всіх сферах життя!» — пояснює Микола Латанський.
«Наша трансформаційна програма ПРОРИВ ДО УСПІХУ™ фокусується на п’яти елементах, потрібних для здійснення прориву кожного окремо взятого українця і країни в цілому. Це розуміння того, що ти хочеш досягти, віра в те, що будь-яка задумка тобі під силу, здатність взяти на себе 100%-у відповідальність за результат, за свої дії і за себе, постановка чітких вимірних цілей і щоденна праця задля досягнення бажаного», — розповідає Тетяна Латанська.
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1025-600x-59c.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1038-600x-dfd.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1051-600x-c04.jpeg)
Тренінг пройшов на одному диханні. Ефективні та цікаві вправи дали присутнім поштовх до розуміння себе й усвідомлення власних сил. Кожен з учасників заходу отримав низку дієвих інструментів для покращення якості власного життя та зміни способу мислення. А ще всі усвідомили, що країна починається з нас, і її подальший розвиток і майбутнє, як і якість та перспективи розвитку власного життя, – справа і відповідальність кожного.
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1011-250x180-762.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1014-250x180-93a.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1015-250x180-93a.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1023-250x180-3d4.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1025-250x180-50e.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1031-250x180-50e.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1038-250x180-600.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/dsc_1051-250x180-88d.jpeg)
![«Прорив до успіху» пройшов в Уманському НУС](assets/cache/images/2019/news/proriv/img_20190918_095948-250x180-65b.jpeg)