20.05.2014 5324

Проведення наукового семінару «Сучасні проблеми аграрного менеджменту»

В Уманському національному університеті садівництва 16 травня  відбувся науковий семінар на тему «Сучасні проблеми аграрного менеджменту», проведений за ініціативи двох кафедр факультету менеджменту: менеджменту організацій та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Відкрила його декан факультету, кандидат економічних наук, доцент Наталія Вернюк, яка повідомила присутнім, що семінар проводиться в рамках святкування 170-річчя з дня заснування навчального закладу. Участь у науковому семінарі взяв проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко. З доповідями виступили директор Уманського районного центру зайнятості Василь Скрипник; професор, завідувач кафедри менеджменту організацій Анатолій Бурик; професор, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Олександр Школьний; начальник планово-економічного відділу Уманського тепличного комбінату Руслан Гуменюк, який є випускником університету. Зокрема, він подякував за тісну співпрацю з навчальним закладом, який забезпечує комбінат високопрофесійними кадрами, та відповів на всі запитання, що цікавили учасників семінару.  Про нагальні проблеми аграрного менеджменту розповів керівник ФГ «Агрофірма «Базис» Уманського району Черкаської області Володимир Осадчий, випускник університету, який зосередив увагу на самостійності функціонування фермерських господарств. На підприємстві Володимира Олексійовича працюють більше 20 випускників Уманського національного університету садівництва.

Проведення наукового семінару «Сучасні проблеми аграрного менеджменту»

Не менш яскраво прозвучали доповіді аспірантів кафедр Анастасії Мовчанок, Наталії Побережець, Людмили Франченко, Тетяни Ткаченко та Діани Нагернюк.

Проведення наукового семінару «Сучасні проблеми аграрного менеджменту»

Після виступів доповідачів учасники наукового семінару взяли участь в обговоренні доповідей.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів