30.04.2014 6603

Психологічний тренінг на тему «Розвиток лідерського потенціалу та методи ефективної комунікаці»

Під час навчання-тренінгу була проведена міні-лекція «Навички ефективної комунікації, бар’єри спілкування», організовано тренінгові техніки та вправи, направлені на розвиток лідерської Я-концепції, позитивного самосприйняття, формування відповідальності, лідерського світогляду, вміння працювати в команді та засвоєння методів ефективної комунікації в модельованих типових пролемних ситуаціях.

Учасники тренінгу також взяли участь у групових дискусіях «Лідер — хто це?» та «Принципи командної взаємодії». На всіх присутніх справила враження командна гра «Секрет Джованні», під час якої необхідним завданням було побудувати команду, визначити лідера та знайти вихід з нестандартної ситуації.

Наприкінці тренінгу неабиякий інтерес в учасників викликало завдання «Колесо життя», під час якого студенти навчилися правильно розподіляти свої сили, життєву енергію і час.

Підсумком тренінгу було обговорення того, що організаційне лідерство починається із лідерства персонального. Для того, щоб повести за собою оптимістично налаштованих послідовників, лідеру самому варто бути оптимістом, адже «двері, що ведуть до успіху відкриваються всередину, а не ззовні».

Тренінгове заняття відбувалося, як завжди, весело, творчо, зі студентським запалом.

Галина Мінченко, практичний психолог