21.04.2014 5856

Психологічний тренінг «Світ, в якому я живу: можливості та ресурси»

17 квітня 2014 року під керівництвом практичного психолога Уманського національного університету садівництва Галини Мінченко студенти 42-м групи факультету менеджменту (куратор – к.е.н., викладач Оксана Загороднюк) успішно пройшли тренінг на тему «Світ, в якому я живу: можливості та ресурси».

Півтори години веселої, невимушеної і, водночас, ефективної роботи дали можливість кожному студентові по-новому подивитися на своїх одногрупників, знайти спільні риси, навчитися розуміти і поважати індивідуальність кожного. Працюючи у групах, студенти удосконалювали вміння слухати та чути один одного, вчилися працювати злагоджено; використовуючи методи арт-терапії намагалися отримати більше інформації для себе, про себе і в собі; загальними зусиллями створили герб і девіз групи, а наприкінці тренінгу навіть склали вірш про дружню, згуртовану, креативну та добре знайому своїми щирими справами 42-м групу.

Психологічний тренінг «Світ, в якому я живу: можливості та ресурси»

Галина Мінченко, практичний психолог