18.10.2013 5056

Психолого-педагогічний семінар для кураторів Уманського НУС

17 жовтня куратори академічних груп мали чудову нагоду відвідати психолого-педагогічний семінар на важливу тему «Попередження деструктивних поведінкових проявів серед студентської молоді».

Психолого-педагогічний семінар для кураторів Уманського НУС

Відкрила семінар помічник ректора з виховної роботи Ірина Гончаренко, яка зазначила: «… куратор є найближчою людиною для студентів, яка спрямовує їх виховання у правильне русло; куратор виконує функції не тільки педагога-професіонала, а й духовного посередника між студентами й суспільством. Отож, посада куратора академічної групи має сприяти розв’язанню проблем підростаючого покоління – підвищенню розумових, моральних здібностей та професійних якостей».

Психолого-педагогічний семінар для кураторів Уманського НУС

Роботу семінару продовжила практичний психолог університету Галина Мінченко, яка донесла зібранню необхідність осмислення тих негативних процесів та явищ, що мають місце у нинішніх складних соціально-економічних умовах серед студентської молоді та стосуються проблем ефективної комунікації учасників навчально-виховного процесу, дієвих виховних засад, попередження деструктивних поведінкових проявів серед студентства.

На семінарі учасники опанували окремі гуманістично орієнтовані засоби оптимізації міжособистісної взаємодії, ознайомилися з етапами та прийомами профілактики деструктивних поведінкових проявів у студентському середовищі, отримали особистісний рефлексивний досвід.

Психолого-педагогічний семінар для кураторів Уманського НУС

Психолого-педагогічний семінар досвідчений психолог університету закінчила на високій позитивній ноті: у людини потрібно формувати тільки позитивне мислення, невдачі в житті сприймати як досвід, завжди шукати правильні шляхи вирішення проблеми і вірити, що «все на світі минає – і гарне, і погане, і прикрощі не можуть продовжуватися вічно».

Червоною ниткою у підведенні підсумків семінару стали документальний фільм про історію життя Ніка Вуйчича, який живе повноцінним життям, не маючи ні рук, ні ніг, та притча про справжню цінність людського життя.

Куратори академічних груп та інші присутні залишилися вдячними практичному психологу університету Галині Мінченко за професійні рекомендації та допомогу у вихованні студентської молоді.

Прес-центр університету