02.11.2013 4852

Рада молодих учених Уманського НУС бере активну участь у виставковій діяльності

З 30 жовтня по 1 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила виставка ІнтерАГРО. Виставка є унікальною на території України та країн СНД і наразі на ній було представлено більше 160 всесвітньо відомих брендів виробників сільськогосподарської техніки та обладнання.

Агропромислові підприємства нині прагнуть зробити свій бізнес максимально ефективним, чого неможливо досягти без застосування інноваційних технологій. Щорічно досвід виробників сільськогосподарської продукції зростає та розширюється, а тому виникає все більший попит на впровадження інноваційних рішень і підходів до господарювання.

Рада молодих учених Уманського НУС бере активну участь у виставковій діяльності

Делегація Уманського НУС мала можливість ознайомитися на виставці з сучасною сільськогосподарською технікою, обладнанням для ремонту та сервісного обслуговування техніки, особливостями новітніх сільськогосподарських  технологій.

Рада молодих учених Уманського НУС бере активну участь у виставковій діяльності

Спираючись на здобуті на виставці ІнтерАГРО 2013 нові знання про сучасну сільськогосподарську техніку й технології, учасники від Уманського НУС окреслили  перспективи подальшого розвитку інноваційної діяльності в університеті та визначили першочергові заходи з її покращення у світлі перспективи вступу України до європейської спільноти.