Рада молодих учених Уманського НУС бере активну участь у виставковій діяльності
Агропромислові підприємства нині прагнуть зробити свій бізнес максимально ефективним, чого неможливо досягти без застосування інноваційних технологій. Щорічно досвід виробників сільськогосподарської продукції зростає та розширюється, а тому виникає все більший попит на впровадження інноваційних рішень і підходів до господарювання.
Делегація Уманського НУС мала можливість ознайомитися на виставці з сучасною сільськогосподарською технікою, обладнанням для ремонту та сервісного обслуговування техніки, особливостями новітніх сільськогосподарських технологій.
Спираючись на здобуті на виставці ІнтерАГРО 2013 нові знання про сучасну сільськогосподарську техніку й технології, учасники від Уманського НУС окреслили перспективи подальшого розвитку інноваційної діяльності в університеті та визначили першочергові заходи з її покращення у світлі перспективи вступу України до європейської спільноти.