06.09.2024 218

Разом ми — сила: За зібрані колективом Уманського НУС кошти придбали біноклі для захисників

6 вересня в Уманському національному університеті садівництва відбулася передача біноклів, які придбали для підопічних захисників та захисниць.

«Нещодавно в університеті пройшла акція до Дня пам’яті захисників та захисниць України, під час якої були зібрані кошти в розмірі 23 020 гривень і передані Громадській організації «4.5.0 Україна». За ці кошти ми придбали 4 біноклі дальньої дії на замовлення військовослужбовців 110 бригади. Дякуємо колективу Уманського національного університету садівництва за передані кошти та придбані біноклі», — подякував викладачам, працівникам та студентам університету Сергій КОНЦЕБА, голова ГО «4.5.0 Україна».

Разом ми — велика сила! Громада університету робить і робитиме все можливе для підтримки обороноздатності України та збереження життя українських Воїнів Світла.