08.10.2023 1792

Разом з великою уманською родиною колектив Уманського НУС відзначив День міста

7 жовтня уманці відзначали День свого рідного міста, який вже за багаторічною традицією святкують у першу суботу жовтня. До урочистих заходів з нагоди 407 річниці відзначання офіційної писемної згадки про Умань традиційно приєднались і представники колективу Уманського національного університету садівництва.

Разом з великою уманською родиною колектив Уманського НУС відзначив День міста

Спільно з усіма університяни схилили голови у скорботі під час загальнонаціональної хвилини мовчання, вшановуючи пам'ять про наших загиблих Героїв-захисників.

Разом з присутніми містянами та гостями, які зібрались на Центральній площі міста, колектив Уманського НУС привітав уманців, яким під час урочистих заходів вручили відзнаки «Почесний громадянин Уманської міської територіально громади» та Почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради за вагомий внесок у загальні результати роботи різних сфер життєдіяльності міста.

Сьогодні любов до України – це те, що гуртує людей у місті, в країні та в світі в будь-який час. Тож університяни долучилися до загальноміського флешмобу з розгортання найбільшого в Умані синьо-жовтого прапора.

На завершення урочистого зібрання з нагоди відзначення Дня міста Умані, представники колективу Уманського національного університету садівництва вшанували пам’ять Героїв Умані, які загнули за Україну.

Разом з великою уманською родиною колектив Уманського НУС відзначив День міста

День народження – це свято. Особливо якщо це місто з , в рамках святкування, долучилися до ще одного заходу – відзначення учасників та нагородження переможців загальноміського відеоконкурсу «Дивовижна Умань».

Студенти університету садівництва – це завжди активна та творча молодь, вони із задоволенням стають учасниками різноманітних університетських і загальноміських конкурсів.

Разом з великою уманською родиною колектив Уманського НУС відзначив День міста

Відеоконкурс «Дивовижна Умань» проходить вже третій рік поспіль, а це означає, що в нашому місті проживає надзвичайно велика кількість креативної, талановитої молоді, яка любить своє місто та його своїми очима. Тож під час урочистого відзначення учасників і переможців згаданого відеоконкурсу лунали імена студентів Уманського НУС:

• Анастасії ШАПОВАЛЕНКО з відеороботою «Боже, Україну збережи» — за І місце в номінації «Умань патріотична»
  • Владислава ЛИТВИНЕНКА з відеороботою «Присвята Україні» — за ІІ місце в номінації «Умань патріотична»
  • Діани КОВАЛЕНКО з відеороботою «Умань чарівна» — за ІІІ місце у номінації «Умань чарівна»
  • Наталії БРАСЛАВСЬКОЇ, яка отримала Грамоту за участь у конкурсі за відеоролик «Ми діти твої, Україно».

Студенти Уманського НУС, які взяли участь у загальноміському відеоконкурсі «Дивовижна Умань», привітали всіх з Днем міста та подякували за цікавий конкурс.

— Я зайняла перше місце в номінації «Умань патріотична». Щиро вдячна організаторам конкурсу за те, що ми маємо можливість проявити свої здібності, показати красу нашої Умані. Наше відео ми зробили швидко, адже всі горіли цією ідеєю, — сказала переможниця Анастасія ШАПОВАЛЕНКО.

Разом з великою уманською родиною колектив Уманського НУС відзначив День міста

— Дякую організаторам за цю можливість взяти участь в конкурсі. Ми українці, ми будемо перемагати скрізь — в усіх сферах і в усіх галузях. Я дуже люблю конкурси, тож багато разів брав участь у різних — це моє, — розповів Владислав ЛИТВИНЕНКО.

Разом з великою уманською родиною колектив Уманського НУС відзначив День міста

З твоїм днем, Умань! І вітаємо спільноту університету, адже талановиті студенти можуть бути лише там, де дбайливо плекають майбутнє!