13.08.2015 5734

Регіональний етап Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України»

З метою поліпшення підтримки і розвитку візуального мистецтва та утвердження патріотизму молодого покоління, управлінням у справах сім’ї, молоді і спорту Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром було проведено регіональний етап Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України», учасниками якого стали студенти Уманського національного університету садівництва.

Дипломи ІІІ-го ступеня присуджено конкурсним роботам:

– в номінації «Українське студентство» - роботі «Вродливе обличчя України» (автор Чаланчій Юлія – студентка факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин);

– в номінації «Нас єднає Україна» - роботі «Дорога додому» (автор Віталій Переполка – студент факультету економіки і підприємництва).

Дорога додому

Відзнаку «Глядацькі симпатії» присуджено роботі Віталія Переполки «Місце, де спочиває душа».

Місце, де спочиває душа

Центр культури і виховання студентів