09.05.2014 4887

Реквієм, присвячений 69-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

День Великої Перемоги – найкраще свято народної мужності і звитяги, адже 69 років молоде покоління живе під мирним небом, навчається, кохає, вирощує сади, зустрічає квітучі весни. І всім цим ми завдячуємо тим, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє, хто приніс на змучену війною землю мир і свободу.

«Пам’ять журавлями прилітає і дивиться на цей бурхливий світ, пам’ять – наче океан без краю, й журавлі летять з буремних літ», – саме спогадами живуть ветерани, які доносять теперішньому поколінню всю правду про грізні роки…

Реквієм, присвячений 69-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

Уманський національний університет садівництва завжди є активним учасником заходів, які проводяться керівництвом міста та присвячуються почестям Перемоги, одержаної ратною працею, потом і кров’ю наших ветеранів, тому що цей день для колективу університету – завжди пам’ятна та гірка дата, адже понад 80 студентів і викладачів університету принесли свої життя у жертву кривавій війні заради миру на нашій рідній землі.

7 травня біля пам’ятника випускника університету, Героя Радянського Союзу Юрія Глібка, розташованого на території Уманського національного університету садівництва, учасники святкового дійства вшанували пам’ять всіх, хто поклав своє життя на вівтар Перемоги.

З теплими словами вдячності та щирими побажаннями до ветеранів звернувся проректор з наукової та інноваційної діяльності, професор, доктор сільськогосподарських наук Віктор Карпенко.

Присутні вшанували пам’ять про тих, хто загинув у роки війни: «За ниви хлібні й ранки солов’їні, за вітру шум і лагідні світання усіх загиблих пошануймо нині скорботною хвилиною мовчання!».

Студенти військової кафедри вшанували пам'ять полеглих покладанням гірлянди до Меморіалу полеглим захисникам Вітчизни; керівники, викладачі, студенти університету – живими квітами.

Реквієм, присвячений 69-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні

Хай же у День Великої Перемоги кожен ветеран витре сльозу радості за мирну землю, сльозу гордощів за молоде покоління, яке береже пам’ять про грізні роки лихоліть.

Хай ніколи не настане час, коли нам доведеться виряджати в далекий військовий похід своїх синів, братів, чоловіків.

Хай щедро родять сади, хай буйно колосяться пшениці.

Хай приносять лелеки мамам і татусям здорових діток.

Хай щастя буде в кожному домі на багато років!