Результати роботи розширеного засідання науково-методичної комісії
Протягом 17-18 жовтня 2012р. на базі Миколаївського національного аграрного університету відбулось розширене засідання науково-методичної комісії з виховної роботи аграрних ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України. Даний захід організовано за ініціативою Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта». Метою організації зустрічі є обмін досвіду з виховної діяльності та напрацювання нових орієнтирів на навчальний рік. У роботі засідання взяло участь понад 50 учасників з усіх куточків України. Вперше рівноправними учасниками засідання стали студенти – представники Об’єднаної ради студентського самоврядування Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Для участі в роботі засідання від Уманського національного університету садівництва було делеговано: помічника ректора з виховної роботи Галину Аніщенко та голову ради студентського самоврядування Аліну Клименко.
Програма заходу була насиченою. На пленарному засіданні висвітлено основні проблеми сучасного виховного процесу. Галиною Аніщенко представлено доповідь на тему: «Демократизація як засіб формування партнерських стосунків викладачів і студентів. Колегіальність. Демократичність».
В якості практичної частини роботи було передбачено тренінги для проректорів з виховної роботи. Плідно попрацювали й представники Об’єднаної ради студентського самоврядування, провівши засідання та розглянувши актуальні проблеми, що хвилюють сьогодні студентську молодь.
Результати конструктивної роботи розширеного засідання науково-методичної комісії є очевидними, адже його учасники підтвердили, що спільний підхід до виховної справи з боку керівництва навчальних закладів і студентства є надзвичайно корисними і продуктивними.
Фотогалерея
![Проректори та помічники ректорів з виховної роботи вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України](assets/cache/images/news/Nikolaev 17-18.10.2012/DSC02339_1-250x180-5af.jpeg)
![Голови студентського самоврядування аграрних вищих навчальних закладів](assets/cache/images/news/Nikolaev 17-18.10.2012/DSC02354_1-250x180-e22.jpeg)
![Президія розширеного пленарного засідання: Н.Г. Шарата, Т.С. Мандюк, В.С. Шебанін, І.М. Синявська, Г.Л. Каськова](assets/cache/images/news/Nikolaev 17-18.10.2012/DSC02340-250x180-5af.jpeg)
![Відкрила засідання директор Державної установи "Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів "Агроосвіта" І.М. Синявська](assets/cache/images/news/Nikolaev 17-18.10.2012/DSC02342-250x180-5af.jpeg)
![Г.Ю. Аніщенко під час доповіді на пленарному засіданні](assets/cache/images/news/Nikolaev 17-18.10.2012/DSCN1003_1-250x180-e22.jpeg)