09.03.2014 4975

Результати «Шевченкіади»: вітаємо студентів факультету економіки і підприємництва з перемогою!

6 березня в приміщенні читального залу № 2 Уманського національного університету садівництва Радою студентського самоврядування університету було проведено літературно-мистецький конкурс під назвою «Шевченкіада». Захід відбувся в рамках тижня святкувань, приурочених 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Конкурс мав на меті популяризувати творчість видатного українського мистецького діяча – Тараса Шевченка. З завданням бездоганно впорався факультет економіки та підприємництва, який і отримав почесне перше місце серед шести діючих в університеті факультетів.

Рада студентського самоврядування також висловлює подяку Щербій Віталію за чудовий виступ, який змусив усіх зануритися в атмосферу Шевченкових рядків.

Вікторія Уманчик,

голова ради студентського самоврядування університету