16.09.2015 4760

Роль праці у вихованні підростаючого покоління

Впровадження інновацій у навчально-виховний процес пе­редбачає чесну, сумлінну, напружену та ініціативну ро­боту кожного студента, формування особистості якого є одним із найважливіших завдань науково-педагогічного колективу Уманського національного університету садівництва.

Слід зауважити, що невід'ємною складо­вою цього процесу є трудове виховання молоді. Адже трудове виховання ефективно впливає на становлення i розвиток волi людини, здатність цiлеспрямовано переборювати труднощi, що виникають на життєвому шляху, сприяє усвiдомленню цiнностi працi та її провiдної ролi в утвердженнi iндивiда у суспiльствi, навчає правильно органiзовувати трудовий процес, а також творчо, iнiцiативно та зацiкавлено відноситись до самої праці та її результатів.

15 вересня студенти першого курсу факультету економіки і підприємництва за напрямами підготовки «Економіка підприємства» і «Управління персоналом та економіка праці» були залучені до збору урожаю горіха ведмежого (куратори груп: 11-Е – кандидат економічних наук, старший викладач О.А. Непочатенко та 11-ЕП – викладач О.С. Тупчій).

Роль праці у вихованні підростаючого покоління

Подібна практика у виховному процесі позитивно вплинула на єдність студентського колективу економістів. У студентів сформувалося відповідальне ставлення до праці, вміння підтримувати коректні відносини з однокурсниками.

Оксана Тупчій, викладач кафедри економіки