Роль праці у вихованні підростаючого покоління
Впровадження інновацій у навчально-виховний процес передбачає чесну, сумлінну, напружену та ініціативну роботу кожного студента, формування особистості якого є одним із найважливіших завдань науково-педагогічного колективу Уманського національного університету садівництва.
Слід зауважити, що невід'ємною складовою цього процесу є трудове виховання молоді. Адже трудове виховання ефективно впливає на становлення i розвиток волi людини, здатність цiлеспрямовано переборювати труднощi, що виникають на життєвому шляху, сприяє усвiдомленню цiнностi працi та її провiдної ролi в утвердженнi iндивiда у суспiльствi, навчає правильно органiзовувати трудовий процес, а також творчо, iнiцiативно та зацiкавлено відноситись до самої праці та її результатів.
15 вересня студенти першого курсу факультету економіки і підприємництва за напрямами підготовки «Економіка підприємства» і «Управління персоналом та економіка праці» були залучені до збору урожаю горіха ведмежого (куратори груп: 11-Е – кандидат економічних наук, старший викладач О.А. Непочатенко та 11-ЕП – викладач О.С. Тупчій).
Подібна практика у виховному процесі позитивно вплинула на єдність студентського колективу економістів. У студентів сформувалося відповідальне ставлення до праці, вміння підтримувати коректні відносини з однокурсниками.
Оксана Тупчій, викладач кафедри економіки