25.02.2013 5350

Роль психологічних служб у житті сучасної молоді

Зі студентами першого курсу факультету економіки та підприємництва УНУС був проведений тренінг на тему "Підвищення комунікативної компетенції", метою якого було - створити атмосферу довіри в студентському середовищі, реалізувати соціально-комунікативний потенціал особистості студента, формувати групову згуртованість.

Роль психологічних служб у житті сучасної молоді

Активну участь в тренінгу взяли студенти 11-ма групи, які отримали необхідні знання та  залишилися з позитивними враженнями.  Цікаві інтерактивні вправи, що були запропоновані в ході тренінгу, допомогли ще більше згуртуватися членам групи, зрозуміти один одного, відчути загальну атмосферу тепла, що панувала в групі під час спілкування.

Роль психологічних служб у житті сучасної молоді

Фінальним акордом тренінгу стала цікава гра, яка дала можливість побачити і зрозуміти ті невидимі комунікативні канали життєдіяльності групи, які формують позитивний соціально-психологічний мікроклімат в нашій дружній групі та наштовхнули кожного з нас на нові роздуми.

Роль психологічних служб у житті сучасної молоді

Студенти 11-ма групи залишилися з найприємнішими враженнями від проведеного тренінгу,  висловлюють щиру подяку психологу УНУС Мінченко Галині Степанівні за цікаві та змістовні години спілкування.

Тетяна Грачова,

студентка 11-ма групи