15.10.2016 4905

Розпочалось навчання слухачів на курсах підготовки до ЗНО

15 жовтня в Уманському національному університеті садівництва розпочалося навчання слухачів на курсах підготовки до ЗНО.

На зустрічі з слухачами та їх батьками були присутні завідувач підготовчого відділення к. е. н., доцент Інна Чернега, фахівці підготовчого відділення Тетяна Бомко та Альона Загребельна, а також викладачі університету, які відповідають за навчальний процес.

Розпочалось навчання слухачів на курсах підготовки до ЗНО

З вітальними словами до слухачів звернулась завідувач підготовчого відділення Інна Чернега, яка презентувала Уманський національний університет садівництва, ознайомила з факультетами та спеціальностями, перевагами навчання та побажала їм наснаги, наполегливості у досягнені своєї мети. На загальних зборах було обговорено кількість обраних предметів слухачами, розклад занять та всі організаційні питання. Слухачі були проінформовані щодо надання пільг при вступі в наш університет після закінчення навчання на курсах підготовки до ЗНО за результатами підсумкової атестації.

Розпочалось навчання слухачів на курсах підготовки до ЗНО

Бажаємо слухачам наполегливості та результативної роботи з викладачами, гарно підготуватись до основної сесії ЗНО та стати студентом Уманського національного університету садівництва.

Альона Загребельна, фахівець підготовчого відділення