31.01.2022 4970

Уманський національний університет садівництва, на правах партнера, здійснює професійну перепідготовку військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей за спеціальністю «Організація власного бізнесу в садівництві та овочівництві». Програма перепідготовки передбачає практичне і теоретичне навчання в обсязі 500 годин, семінари з інноваційних технологій вирощування в садівництві та овочівництві, бізнес-планування, інформаційні технології, консультації з організації власного бізнесу, тренінги з психологічної підтримки та активну комунікацію з підприємцями.

Цільова аудиторія проекту:

• військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році;
  • Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше 10 років;
  • Учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства;
  • Члени сімей (чоловік /дружина) вище перелічених категорій;
  • Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).

Керівник проекту від Уманського національного університету садівництва – викладач кафедри обліку і оподаткування Ольга Підлубна (контактний номер +38(063)620-59-62); керівник проекту від ГО «Спілка учасників АТО Жашківщини» – голова громадської організації Василь Якименко.

Детально ознайомитись з проектом можливо на сайті: https://ifsa.kiev.ua/