20.04.2013 5371

Розширене засідання студентського наукового гуртка кафедри маркетингу

17 квітня 2013 року відбулось розширене засідання студентського наукового гуртка кафедри маркетингу за участю студентів Уманської філії Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу, яке провели Макушок О.В. – к.е.н., доцент, керівник наукового гуртка, та Шаповал П.В. – аспірант, староста наукового гуртка.

Змістовним та цікавим для всіх присутніх став виступ студентки 52-мам групи Наталії Нижник із презентацією на тему: «Перспективи спеціальності «Маркетинг».

Студенти 5-го та 4-го курсу презентували власні бізнес-проекти з виробництва вина та реалізації меду на базі Уманського національного університету садівництва.

Цікавим було проведення інтелектуального завдання, під час якого досить активно проявили себе студенти Уманської філії Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу.

Кафедра маркетингу й надалі буде продовжувати тісну співпрацю з коледжами та знайомити майбутніх студентів з основами спеціальності «Маркетинг».