Розвиток співпраці з німецькими партнерами
1 червня в Уманському національному університеті з офіційним візитом у рамках міжнародної співпраці щодо презентації та визначення стратегічних напрямів розвитку міжнародного проекту «Німецько-Українська Магістерська програма у галузі логістики» перебувала делегація представників Університету Бремен (Німеччина). Метою візиту стало підписання угоди з обміну студентами між університетами у рамках зазначеного проекту.
Бременський університет – є одним із провідних вишів Німеччини, найбільший вищий навчальний заклад землі Бремен, в якому навчається близько 20 тисяч студентів із 120 країн, працює понад 1500 вчених.
Представники делегації – Ханс-Дітріх Хаасіс – професор кафедри морського бізнесу та логістики Університету Бремен та Ірина Довбішук – професор кафедри морського бізнесу та логістики Університету Бремен, а також представник партнера програми Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана – Олександр Дима, доцент кафедри маркетингу, провели для викладачів і студенів навчального закладу проблемні лекції та стали учасниками круглого столу «Проблеми підготовки фахівців з логістики та перспективи розвитку проекту «Німецько-Українська Магістерська програма у галузі логістики».
Під час проблемних лекцій доповідачами було висвітлено прерогативи розвитку логістики у Німеччині та окреслено основні питання формування та становлення логістичної діяльності на території України.
Під час круглого столу учасники – представники міської влади м. Умань, Університету Бремена, Уманського НУС, КНЕУ ім. В. Гетьмана, НТУУ «Київський політехнічний інститут», підприємств-партнерів УНУС, – обмінялися думками щодо цілей і перспектив реалізації Проекту та співпраці бізнесу й науки.
Також у ході зустрічі гості ознайомилися з мальовничою територією нашого навчального закладу, відвідали музей історії та відділ стародруків Уманського НУС.
У партнерів проекту залишилися лише позитивні враження від візиту до Уманського національного університету садівництва.
Прес-центр Уманського НУС