03.10.2013 4817

Шановні учасники ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі»!

Від імені колективу Уманського національного університету садівництва щиро вітаю вас на гостинній Уманській землі!

Ви стали учасниками фестивалю, який увійшов в культурну історію України як величне дійство, що розкриває яскраві молоді таланти та звеличує самобутню культуру нашого народу.

Зародившись на Уманщині, фестиваль крокує аграрними навчальними закладами Міністерства аграрної політики і продовольства України, щорічно розкриваючи нові яскраві таланти й дивуючи неповторною майстерністю студентства. З роками він не втратив своєї актуальності, а лише зміцнів і розквітнув, прославляючи творчі здібності української молоді за межами нашої держави.

Тож бажаю вам творчого запалу й натхнення, яскравої презентації своїх можливостей і величних досягнень на славу нашої рідної України!

Нехай зорепад ваших талантів запалить іще яскравіше зорі уманського неба!

Ректор Уманського НУС    О.Непочатенко