Шанс започаткувати блискуче професійне майбутнє
Вже традиційними для Уманського національного університету садівництва стали візити представників передових аграрних компаній України. Не став виключенням і цей рік.
3 грудня до Уманського НУС в рамках «Дня кар’єри», організатором якого став відділ працевлаштування університету, завітала представник компанії «Кернел», менеджер освітнього проекту Наталя Данченко.
Як відомо, «Кернел» – провідна агропромислова компанія України, яка є найбільшим постачальником соняшникової олії і шроту на міжнародний ринок і одним з найбільших експортерів зернових з чорноморського регіону. Виробничі активи компанії простягаються від чорноземних сільськогосподарських угідь до олійноекстракційних заводів, а логістика будується на базі найбільшої сільськогосподарської інфраструктури, що включає мережу елеваторів і глибоководні експортні термінали.
Представник компанії запросила студентів випускних курсів інженерно-технологічного факультету спеціальності інженер-механік до участі у програмі «Кернел Шанс». У рамках цієї програми студенти мають можливість пройти стажування та професійну практичну підготовку в компанії «Кернел», а у випадку успішного звершення стажування на студентів чекає гарантоване робоче місце та перспективне працевлаштування.
На завершення зустрічі, студенти мали можливість заповнити анкети потенційного учасника програми.
Програма «Кернел Шанс» – це реальна можливість кожного студента розпочати блискучу професійну кар’єру!
Фотогалерея
![Шанс започаткувати блискуче професійне майбутнє](assets/cache/images/viddil pracevlashtyvannia/inzh.-fak/IMG_6256-250x180-05a.jpeg)
![Наталя Данченко, представник компанії «Кернел»](assets/cache/images/viddil pracevlashtyvannia/inzh.-fak/IMG_6255-250x180-05a.jpeg)
![Шанс започаткувати блискуче професійне майбутнє](assets/cache/images/viddil pracevlashtyvannia/inzh.-fak/IMG_6259-250x180-05a.jpeg)
![Шанс започаткувати блискуче професійне майбутнє](assets/cache/images/viddil pracevlashtyvannia/inzh.-fak/IMG_6262-250x180-c5d.jpeg)
![Шанс започаткувати блискуче професійне майбутнє](assets/cache/images/viddil pracevlashtyvannia/inzh.-fak/IMG_6264-250x180-c5d.jpeg)
![Шанс започаткувати блискуче професійне майбутнє](assets/cache/images/viddil pracevlashtyvannia/inzh.-fak/IMG_6266-250x180-c5d.jpeg)
![Шанс започаткувати блискуче професійне майбутнє](assets/cache/images/viddil pracevlashtyvannia/inzh.-fak/IMG_6269-250x180-c5d.jpeg)