28.04.2014 5183

Шекспірівська весна

23 квітня відбулось чергове засідання літературної студії «Алеями вічного саду», присвячене 450-річчю  від дня народження Вільяма Шекспіра. Фонди наукової бібліотеки зберігають не тільки сучасні видання Шекспіра, а й ті, які читали учні Училища садівництва.

Шекспірівська весна

Згадавши біографію великого письменника, літстудійці читали улюблені сонети. Яна Ямковенко, студентка філологічного факультету Уманського педагогічного університету, декламувала сонети мовою оригіналу, Богдан Джус – російською, Артур Гуртовенко - українською. Талановиті переклади сонетів відомих письменників звучали в унісон із безсмертними  рядками великого майстра. Це була маленька літературна вистава. Потім читали власні вірші і довго не хотіли розходитись. Ми ще не знали, що на горіховій алеї на нас чекає диво: на старому пні молодою травичкою весна намалювала таємний знак, який кожен читає по-різному. Можливо, це просто хороша оцінка «чотири».

Шекспірівська весна

Наступне засідання студії, присвячене Дню Перемоги, відбудеться 7 травня, о 15 годині у літературній вітальні Наукової бібліотеки, кабінет № 5, перший поверх.

Наталія Михайлова, провідний бібліотекар

Наукової бібліотеки Уманського НУС