07.09.2015 4879

Щасливих вам студентських років!

З Днем знань, шановні першокурсники факультету економіки і підприємництва за напрямами підготовки «Економіка підприємства» і «Управління персоналом та економіка праці» Уманського національного університету садівництва.

Щасливих вам студентських років!

Від імені колективу кафедри економіки щиро вітаємо вас, дорогі першокурсники, зі вступом до Уманського національного університету садівництва! Відсьогодні ви – повноправні члени нашої великої і дружної університетської родини. На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому. Наша мета – сформувати Вас як конкурентоспроможних фахівців, успішних людей і патріотів своєї держави.

Кураторами груп 1 курсу факультету економіки і підприємництва за напрямами підготовки «Економіка підприємства» й «Управління персоналом та економіка праці» призначено кандидата економічних наук, старшого викладача кафедри О.А. Непочатенко та викладача кафедри О.С. Тупчій.

Щасливих вам студентських років!

Бажаємо всім студентам і викладачам Уманського національного університету садівництва великого натхнення на шляху підкорення нових вершин знань, наполегливості та терпіння, мудрості та порозуміння, злагоди та миру!

Ваші здібності, талант, високі патріотичні почуття стануть запорукою нових визначних успіхів, котрими пишатиметься наш університет та Україна.

О.С. Тупчій, викладач кафедри економіки