05.07.2014 5361

Ще один університет долучився до славної когорти партнерів Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва розширює співпрацю із закордонними університетами. 1 липня 2014 року відбулася зустріч ректора Уманського національного університету садівництва Олени Олександрівни Непочатенко та завідувача кафедри філософії Західно-Чеського Університету у м. Пльзень (Чеська Республіка) Ніколаєм Дем’янчуком. У зустрічі також взяли участь завідувач кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін професор Шатохін А. М., начальник відділу міжнародних зв’язків доцент Рибчак В. І. та викладач кафедри фінансів і кредиту Кіфоренко О. В.

Н. Дем’янчук розповів про свій університет та особливості навчання у Чеських вищих начальних закладах.

Сторони обговорили та узгодили основні напрямки співпраці, серед яких: виконання спільних дослідницьких проектів, проведення наукової співпраці й обмін науковцями для консультацій та співпраці у розвитку та впровадженні двосторонніх проектів, а також обмін студентами та викладачами у вигляді практики та стажування.

Ще один університет долучився до славної когорти партнерів Уманського НУС

Міжнародна співпраця Уманського національного університету садівництва прискорює інтеграцію ВНЗ у європейський освітній простір та дає реальну можливість для студентів та викладачів здобути ґрунтовні знання і практичний досвід не тільки в Україні, але і закордоном.

Ще один університет долучився до славної когорти партнерів Уманського НУС

Фахівець відділу міжнародних зв’язків Кіфоренко О. В.