16.01.2016 5799

Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка….

Щороку в Україні зима знаменується низкою народнообрядових свят, які пробуджують у душах українців не лише віру в краще, а й справжній дух нації, відмінною ознакою якої є щедрість, милосердя, щирість і вміння радіти кожній миті життя.

Саме тому напередодні свята Маланки, яке українці відзначають 13 січня, волонтерський штаб «Разом» в особі Сергія Мельника та Світлани Скляренко виступили з ініціативою проведення традиційних українських щедрівок. Зібрані ж кошти планували передати на потреби воїнів АТО.

Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка….

На пропозицію долучитися до акції відгукнулися студенти Уманського НУС Богдан Бойко – 31-ф група, Сабіна Власюк – 41-сп група, Олександр Бойко – 11-а група, Олег Коцупера – 11-зм група, студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка Ілона Піддубняк – 301-М група, Валентина Сидорук – 301-М група та викладач кафедри фінансів і кредиту УНУС Світлана Власюк.

Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка….

Дзвінкі переливи дівочих і юнацьких голосів, що душевними щедрівками бажали добра і процвітання колективам підприємств і організацій м. Умань і простим перехожим наповнили вулиці нашого міста яскравими та незабутніми барвами. Жителі Умані достойно дякували щедрівникам, адже в результаті проведення неповторного дійства було зібрано та передано до волонтерського штабу кошти в сумі 2100 гривень.

Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка….

Світлана Власюк, заступник декана факультету економіки і підприємництва з виховної роботи

Леся Барабаш, викладач кафедри фінансів і кредиту