15.05.2015 4665

Конкурсний відбір до "Школи молодого агрополітика"

Запошуємо активних, цілеспрямованих та талановитих студентів, аспірантів та науковців, що цікавляться розвитком аграрного сектору України, прийняти участь у конкурсному відборі до "ШКОЛИ МОЛОДОГО АГРОПОЛІТИКА", яка проводитеметься в м. Киів 5-6 червня 2015року.

Проект проводиться ГО «Ліга інтернів» за ініціативи інтернів Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин у партнерстві з Проектом USAID АгроІнвест та Благодійним фондом Богдана Гаврилишина з метою надання можливості активній молоді підвищити рівень своїх знань у сфері сільського господарства й агробізнесу та сприяти формуванню нових лідерів у надзвичайно важливій аграрній галузі економіки України.

Лектори Школи – відомі українські та зарубіжні політики, громадські діячі, бізнесмени й науковці.

Детальніше про конкурс