15.05.2014 5593

Славні традиції та перемоги спортсменів Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва славиться не тільки підготовкою висококваліфікованих кадрів для аграрного сектору та є осередком наукових та культурних традицій, але й спортивними здобутками у змаганнях різного рівня з усіх видів спорту. 14 травня на базі університету відбулося урочисте відкриття всеукраїнської спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Мінагрополітики України, учасниками якої стало понад 200 студентів з 11 вищих навчальних закладів та 17 коледжів.

Команди спортсменів привітали гості: представник Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій  Мінагрополітики України Олександр Мироненко, заступник міського голови м.Умань Людмила Кирилюк, завідувач Центру культури і виховання студентів Уманського НУС Петро Паєвський.

Славні традиції та перемоги спортсменів Уманського НУС

Олександр Мироненко зазначив, що змагання недаремно проводяться в Уманському НУС, який має чудову базу для підготовки спортсменів, та побажав учасникам спартакіади вдалих виступів, які стануть наступною сходинкою на спортивному олімпі. Заступник міського голови  м. Умань Людмила Кирилюк побажала командам-учасницям чесної боротьби та яскравих вражень від спортивних змагань і відвідування м. Умань з його перлиною садово-паркового мистецтва парку «Софіївка».

Щиро  привітав спортсменів і побажав успішних стартів та перемог у спорті, житті та навчанні завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський.

Спортивним змаганням передували виступи акробатів дитячо-юнацької спортивної школи м. Умань та учасників танцювального колективу Будинку дитячої та юнацької творчості.

Славні традиції та перемоги спортсменів Уманського НУС

У результаті напруженої боротьби, показавши гру високого рівня серед вузів ІІІ-ІV р.а. з настільного тенісу, в загальнокомандному заліку розподілили місця команди:

• І місце – Уманський національний університет садівництва;
  • ІІ місце – Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка;
  • ІІІ місце – Львівський національний аграрний університет.

Вагомий вклад у перемогу нашої команди внесли студенти: Жмуденко Ярослав (факультет менеджменту), Слинько Олександр, Лабай Сергій (факультет агрономії), Христенко Алла (інженерно-технологічний факультет), Карпенко Микола (факультет лісового і садово-паркового господарства).

Серед ВНЗ І-ІІ р.а. місця розділились таким чином:

• І місце – ВСП «Новокаховський коледж ТДАТУ»;
  • ІІ місце – Заліщицький аграрний коледж ім.Є. Храпливого;
  • ІІІ місце – Кіцманський технікум Подільського ДАУ.

Команда ВСП агротехнічного коледжу Уманського НУС завоювала ІV місце, кращим спортсменом команди був Панченко Богдан, який в особистому заліку завоював ІІІ місце.

Сонячна, лагідна погода сприяла відмінній підготовці і високому організаційному рівню проведення змагань з легкоатлетичного кросу.

Суддівська колегія на чолі з головним суддею Якушечкіним В.В. впоралась із своїм завданням професійно.

Серед ВНЗ І-ІІ р.а. переможці і призери в загальнокомандному заліку:

• І місце – Кіцманський технікум Подільського ДАТУ;
  • ІІ місце – Кіровоградський технікум механізації сільського господарства;
  • ІІІ місце – Рівненський державний аграрний коледж.

Серед ВНЗ ІІІ – ІV р.а.:

• І місце – Білоцерківський НАУ;
  • ІІ місце – Сумський НАУ;
  • ІІІ місце – Житомирський національний агроекологічний університет.

Команда нашого університету  ввійшла до п’ятірки кращих команд.

Діденко Антон, студент 1 курсу факультету агрономії, завоював срібну медаль на дистанції 2000 м. У складі команди виступали студенти: Оріховський Денис, Галевич Олександр, Сокирська Лілія, Гребінюк Світлана, Руда Марія, Дробот Вікторія, Тітаренко Олександр, Кудина Владислав.

Результати серед аграних ВНЗ 1-2 рівня акредитації

Результати серед аграних ВНЗ 3-4 рівня акредитації

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів,

за матеріалами кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін