18.02.2014 5392

Славні традиції Уманського НУС

Уманський національний університет садівництва широко відомий своєю щирою гостинністю та добрими традиціями, які не лише ретельно зберігаються, а й примножуються з роками.

15 лютого осередок аграрної освіти із 170-річною історією щиросердно зустрічав гостей з Черкаської та сусідніх областей. Традиційний День відкритих дверей привів у стіни Уманського НУС усіх, хто забажав ознайомитися з діяльністю навчального закладу, з його повсякденним життям і досягненнями.

Славні традиції Уманського НУС

Під час зустрічі з юними гостями університету перший проректор Іван Мостов’як розповів про університет та факультети, які здійснюють підготовку студентів. Почесний гість свята заступник директора Київського регіонального центру оцінки якості освіти Сергій Ренський ознайомив присутніх з особливостями перебігу цьогорічного ЗНО. Декани кожного з факультетів надали детальну інформацію про спеціальності, за якими здійснюється підготовка студентів.

Загалом під час активного діалогу між доповідачами і слухами панувала тепла і дружня атмосфера спілкування. А на завершення усі бажаючі насолодилися екскурсіями студмістечком.

Фото: Олег Черноусько, Андрій Дядченко