22.11.2013 5328

Сніданок студента Уманського НУС – рушійна сила навчання!

Усім достеменно відомо, що на повний шлунок студенту і думається легше, і матеріал засвоюється краще. Отож харчування студента є тією рушійною силою, яка здатна творити чудеса: вивчити матеріал за кілька ночей перед сесією, підготуватись до конкурсу експромтом тощо.

Студенти Уманського національного університету садівництва до Дня студентського самоврядування провели серед факультетів  надзвичайно цікавий та «смачний» конкурс на кращий сніданок студента.

Сніданок студента Уманського НУС – рушійна сила навчання!

За умовами конкурсу, страва не повинна коштувати дорожче, ніж 30 грн, про що свідчила наявність чеків.

У корпусі № 4 стіл прикрашали різні на вигляд та смак страви: млинці з м’ясом та грибами, бутерброди з ковбасою, сиром, до яких додавався ще й авторський вірш, печеня з грибами та пельменями, смажені яйця з ковбасою, притрушені зеленню та вівсянка з різноманітними фруктами.

Страви оцінювались за двома параметрами: естетичний вигляд та смакові якості.

Незалежне журі у складі доцентів кафедри біології Ірини Леонтюк та Лариси Розборської, кореспондента редакційно-видавничого відділу Надії Зубової дегустували кулінарні шедеври молодих поварів.

До чого тільки не додумалися студенти у своїй винахідливості, аби задовольнити голод: вчорашні продукти наступного дня стали інгредієнтами зовсім іншої страви, та ще й такої смачної! Отож за підведеними підсумками переможцями стали та отримали призові місця учасники факультетів:

• І місце – студентка 43-т групи інженерно-технологічного факультету Людмила Драч;
  • ІІ місце –  студентка 42-сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства Катерина Чернега.

Переможці були нагороджені почесними грамотами та солодкими призами.

Драч Людмила
Чернега Катерина

Налагоджена співпраця помічника ректора з виховної роботи Ірини Гончаренко зі студентським активом ради студентського самоврядування університету сприяє розвитку молоді та тісних контактів з однолітками, виховує позитивні риси та лідерські якості.

Прес-центр університету