"Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства
16 травня відбулося відкриття науково-дослідної лабораторії "Соціальні ініціативи", яка буде функціонувати при кафедрі фінансів і кредиту факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва.
Відкривали лабораторію перший проректор Мостов’як І.І., проректор з наукової та інноваційної діяльності Карпенко В.П., декан факультету економіки і підприємництва Нестерчук Ю.О.
Лабораторія тісно співпрацює з Пенсійним фондом України в м. Умань та Уманському районі, Уманською ОДПІ, провідними страховими компаніями, банківськими установами міста і регіону, органами місцевого самоврядування, виконавчої влади та соціального захисту населення.
Саме тому колектив кафедри фінансів і кредиту зі знаменною подією прийшли привітати начальник управління Пенсійного фонду в м. Умані і Уманському районі Кузнець А.М., керуюча Уманським відділенням № 225 ВАТ "Державний ощадний банк України" Полова Н.С. та начальник управління Державної казначейської служби в м. Умань Мельник Н.В.
Науковці лабораторії проводять дослідження та надають консультаційні і аудиторські послуги на безоплатній і госпдоговірній основі з питань соціального захисту, оподаткування, страхування, кредитного забезпечення, бюджетного фінансування та розробляють методичні рекомендації з досліджуваних проблем.
На базі лабораторії проводяться науково-практичні конференції, круглі столи, заняття зі слухачами курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки.
Розвиток і вдосконалення сучасної економічної ситуації в державі можливий лише за умов правової і соціальної грамотності як фізичних, так і юридичних осіб. І саме ліквідації прогалин у даному питанні присвячена діяльність лабораторії "Соціальні ініціативи".
Запрошуємо Всіх до співпраці!
Гузар Б.С. к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту УНУС
Фотогалерея
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9442-250x180-1ed.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/IMG_2188-250x180-f7e.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9452-250x180-1ed.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9453-250x180-1ed.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9454-250x180-1ed.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9459-250x180-1ed.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9462-250x180-1ed.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/IMG_2304-250x180-ad8.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9463-250x180-c59.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9464-250x180-c59.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9467-250x180-c59.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9480-250x180-c59.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9485-250x180-c59.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9494-250x180-c59.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/DSC_9500-250x180-c59.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/IMG_2319-250x180-ad8.jpeg)
!["Соціальні ініціативи": ми працюємо заради підвищення рівня економічної грамотності суспільства](assets/cache/images/kafedri/finansi/16.05.2013 Nlaboratoriya/IMG_2225-250x180-ad8.jpeg)