06.10.2014 5331

«Софіївка» – наша гордість і краса

30 вересня 2014 р. студенти 21-з груп факультету менеджменту Уманського НУС під керівництвом куратора Лідії Клименко відвідали національний дендрологічний парк «Софіївка».

По своїй красі, вишуканості, грандіозності та мальовничості «Софіївка» не поступається кращим зразкам садово-паркового мистецтва світу. І це не дивно, адже осінні пейзажі та ландшафт парку не можуть не зачаровувати красою та величчю природи. Чудове поєднання каменю, води, рослинності, архітектурних і скульптурних композицій захоплює своєю чарівністю.

В ході екскурсії студенти ознайомилися з історією заснування, особливостями архітектури, культурними пам’ятками національного парку, історію палкого кохання графа Станіслава Потоцького та його дружини Софії.

«Софіївка» – наша гордість і краса

Студенти просили для себе великого та палкого кохання біля  статуї Венери-купальщиці, пили воду з «Джерела натхнення», щоб мати його вдосталь, загадували бажання біля «Громового гроту».

Неповторна прогулянка мальовничою “Софіївкою” не залишила байдужим жодного студента.

Лідія Клименко, куратор 21-з групи