05.11.2014 5257

Спартакіада школярів стартувала

Уманський національний університет садівництва продовжує традиції співпраці зі школами міста Умані. 5 листопада у спортивному залі університету відбувся парад відкриття щорічної спартакіади школярів міста Умані.

Уманський НУС гостинно прийняв усіх учасників заходу, почесних гостей та членів організаційного комітету. Свято розпочалося з шикування параду учасників змагань, до яких увійшли 14 команд усіх шкіл міста на чолі з директорами й вчителями.

Спартакіада школярів стартувала

Кожен з почесних гостей, звертаючись до присутніх, висловлював слова вітання. Завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський  висловив впевненість, що спартакіада – це справжня подія не тільки для школярів, але й для широкого загалу жителів міста.

Учасників спартакіади також привітали: заступник міського голови Людмила Кирилюк, начальник відділу освіти Оксана Герасименко, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Ольга Ремез, директор Уманського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анна Федотова та головний суддя спартакіади Владислав Грязнов.

Спартакіада школярів стартувала

Цей день виявився пам’ятним для команд-переможців та призерів, які були нагороджені кубками та почесними грамотами:

За ІІІ місце:

• серед шкіл другої групи – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9;
  • серед шкіл першої групи – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14.

За ІІ місце:

• ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені В.І. Чуйкова;
  • Уманська гімназія

За І місце:

• Навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів – медична гімназія № 10»;
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

Директори та судді з видів спорту також отримали почесні грамоти та подяки за допомогу при проведенні змагань.

Спартакіада школярів стартувала

Уманський НУС, в свою чергу, вітає всіх учасників з відкриттям спартакіади 2014-2015 навчального року та бажає чесного суддівства! Хай переможе сильніший!

Анастасія Кривда, редактор редакційно-видавничого відділу