04.11.2013 1602

Спеціалізована вчена рада Д 74.844.01 гостинно запрошує всіх до подальшої плідної співпраці

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 10.10.2013р. № 1411 В Уманському національному університеті садівництва продовжено термін роботи спеціалізованої вченої ради Д 74.844.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) сільськогосподарських наук за спеціальностями 06.01.07 «Плодівництво» та 06.01.15 «Первинна обробка продуктів рослинництва». Головою ради призначено Осокіну Ніну Максимівну, д.с.г.н., професора; заступником голови – Заморського Володимира Васильовича, д. с-г. н., проректора з науково-педагогічної роботи із відокремленими структурними підрозділами; вченим секретарем – Герасимчук Олену Петрівну, к. с-г. н., доцента.

За період свого існування рада зарекомендувала себе досить солідним та високоповажним зібранням у системі атестації наукових кадрів зі спеціальностей 06.01.07 «Плодівництво» і 06.01.15 «Первинна обробка продуктів рослинництва», підготовка яких традиційно ведеться в університеті та потреба в яких нині гостро відчувається в державі. Тож спеціалізована вчена рада Д 74.844.01 гостинно запрошує всіх до подальшої плідної роботи на ниві підготовки висококваліфікованих наукових кадрів.

Проректор з наукової

та інноваційної діяльності